Sales

Gilbert de Veth
Commercieel Manager

tel: +31102462828
e-mail:
veth@kalfsbeekbmw.nl
Johan van Nieuwenhuijzen | Brielle
Verkoopadviseur

tel: +31181409026
e-mail:
nieuwenhuijzen@kalfsbeekbmw.nl
Wido de Hertogh | Brielle
Verkoopadviseur

tel: +31181409025
e-mail:
hertogh@kalfsbeekbmw.nl
Ron Toet | Wateringen
Verkoopadviseur

tel: +31174291874
e-mail:
toet@kalfsbeekbmw.nl
Erik-Jan Tielrooij | Wateringen
Verkoopadviseur

tel: +31174291876
e-mail:
tielrooij@kalfsbeekbmw.nl
André van der Meer | Wateringen
Verkoopadviseur

tel: +31174291873
e-mail:
meer@kalfsbeekbmw.nl
Jaap van Pelt | Schiedam
Verkoopadviseur

tel: +31102462815
e-mail:
pelt@kalfsbeekbmw.nl
Dicks van der Hor | Schiedam
Verkoopadviseur

tel: +31102462813
e-mail:
hor@kalfsbeekbmw.nl
Robert Brand | Schiedam
Verkoopadviseur

tel: +31102462802
e-mail:
brand@kalfsbeekbmw.nl
Marcel Vrolijk | Schiedam
Verkoopadviseur

tel: +31102462806
e-mail:
vrolijk@kalfsbeekbmw.nl
MINI | Joost Kiela | Schiedam
Verkoopadviseur MINI

tel: +31102462816
e-mail:
kiela@kalfsbeekbmw.nl
MINI | Niels Brockhoff | Schiedam
Verkoopadviseur MINI

tel: +31102462814
e-mail:
brockhoff@kalfsbeekmini.nl

After Sales

Ed van Winden
After Sales Manager

tel: +31102462828
e-mail:
winden@kalfsbeekbmw.nl
Arjan Zwinkels
After Sales Manager

tel: +31102462825
e-mail:
zwinkels@kalfsbeekbmw.nl
Koos Koning | Brielle
Service Adviseur

tel: +31181409055
e-mail:
kooskoning@kalfsbeekbmw.nl
Patrick van Reijsen | Wateringen
Service Adviseur

tel: +31174291895
e-mail:
receptie-wateringen@kalfsbeekbmw.nl
Cor Noordam | Wateringen
Service Adviseur

tel: +31174291895
e-mail:
receptie-wateringen@kalfsbeekbmw.nl
Bert Ruijters | Schiedam
Service Adviseur

tel: +31102462825
e-mail:
receptie-schiedam@kalfsbeekbmw.nl
Maurice van Zandvliet | Schiedam
Service Adviseur

tel: +31102462825
e-mail:
receptie-schiedam@kalfsbeekbmw.nl
Michel Poot | Schiedam
Service Adviseur

tel: +31102462825
e-mail:
receptie-schiedam@kalfsbeekbmw.nl

Zakelijk | Dealer Fleetmanagers

Guus Wageveld
Fleetsales Manager

tel: +31102462846
e-mail:
wageveld@kalfsbeekbmw.nl

Magazijn

Aad van Hulst | Brielle
Parts Manager

tel: +31181409052
e-mail:
hulst@kalfsbeekbmw.nl
Theo Vijverberg | Wateringen
Parts Manager

tel: +31174291892
e-mail:
vijverberg@kalfsbeekbmw.nl
Erik Vlaardingerbroek | Wateringen
Parts Manager

tel: +31174291892
e-mail:
vlaardingerbroek@kalfsbeekbmw.nl
Paul Ripke | Schiedam
Parts Manager

tel: +31174291892
e-mail:
ripke@kalfsbeekbmw.nl
Perry Stolk | Schiedam
Parts Manager

tel: +31102462892
e-mail:
magazijn-schiedam@kalfsbeekbmw.nl
Peter de Jong | Schiedam
Parts Medewerker

tel: +31102462892
e-mail:
magazijn-schiedam@kalfsbeekbmw.nl
Mike Stracke | Schiedam
Parts Medewerker

tel: +31102462892
e-mail:
magazijn-schiedam@kalfsbeekbmw.nl

Schade

Thijs Hofman
Schade manager

tel: +31102462826
e-mail:
schade@kalfsbeekbmw.nl
Hans Spaargaren
Schade coördinator

tel: +31102462826
e-mail:
schade@kalfsbeekbmw.nl

Kalfsbeek Klantenservice

John van der Eijk
Service Adviseur | Customer Contact Medewerker

tel: +31102462855
e-mail:
klantenservice@kalfsbeekbmw.nl
Serge van der Zwan
Service Adviseur | Customer Contact Medewerker

tel: +31102462855
e-mail:
klantenservice@kalfsbeekbmw.nl
Carlij Klok
Customer Contact Medewerker

tel: +31102462855
e-mail:
klantenservice@kalfsbeekbmw.nl
Ellen Verkroost
Customer Contact Medewerker

tel: +31102462855
e-mail:
klantenservice@kalfsbeekbmw.nl