ONS TEAM BRIELLE

Sales

Gilbert de Veth
Commercieel Manager

tel: +31102462817
e-mail:
veth@kalfsbeekbmw.nl
Wido de Hertogh
Verkoopadviseur

tel: +31181409025
e-mail:
hertogh@kalfsbeekbmw.nl
Johan van Nieuwenhuijzen
Verkoopadviseur

tel: +31181409026
e-mail:
nieuwenhuijzen@kalfsbeekbmw.nl
 

Zakelijk

Guus Wageveld
Verkoopadviseur BMW | MINI

tel: +31102462802
e-mail:
brand@kalfsbeekbmw.nl
Marina Grabner
Verkoopadviseur MINI

tel: +31102462816
e-mail:
grabner@kalfsbeekbmw.nl

After Sales

Ed van Winden
After Sales Manager

tel: +31102462825
e-mail:
winden@kalfsbeekbmw.nl
Arjan Zwinkels
After Sales Coördinator

tel: +31102462825
e-mail:
zwinkels@kalfsbeekbmw.nl
Koos Koning
Service Adviseur

tel: +31181409055
e-mail:
receptie-wateringen@kalfsbeekbmw.nl
 

Magazijn

Aad van Hulst
Parts Manager

tel: +311814096054
e-mail:
hulst@kalfsbeekbmw.nl
 

Custom Contact Center

Ellen Verkroost
Customer Contact medewerker

tel: +31102462828
e-mail:
klantenservice@kalfsbeekbmw.nl
Carlij Klok
Customer Contact medewerker

tel: +31102462828
e-mail:
klantenservice@kalfsbeekbmw.nl
Joke de Klerk
Customer Contact medewerker

tel: +31102462828
e-mail:
klantenservice@kalfsbeekbmw.nl