Sales

Johan van Nieuwenhuijzen
Verkoopadviseur

tel: +31181409026
e-mail:
nieuwenhuijzen@kalfsbeekbmw.nl
Wido de Hertogh
Verkoopadviseur

tel: +31181409025
e-mail:
hertogh@kalfsbeekbmw.nl
Ron Toet
Verkoopadviseur

tel: +31174291874
e-mail:
toet@kalfsbeekbmw.nl
Erik-Jan Tielrooij
Verkoopadviseur

tel: +31174291876
e-mail:
tielrooij@kalfsbeekbmw.nl
André van der Meer
Verkoopadviseur

tel: +31174291873
e-mail:
meer@kalfsbeekbmw.nl
Jaap van Pelt
Verkoopadviseur

tel: +31102462815
e-mail:
pelt@kalfsbeekbmw.nl
Dicks van der Hor
Verkoopadviseur

tel: +31102462813
e-mail:
hor@kalfsbeekbmw.nl
Joost Kiela
Verkoopadviseur MINI

tel: +31102462816
e-mail:
kiela@kalfsbeekbmw.nl
Robert Brand
Verkoopadviseur

tel: +31102462802
e-mail:
brand@kalfsbeekbmw.nl
Gilbert de Veth
Commercieel Manager

tel: +31102462828
e-mail:
veth@kalfsbeekbmw.nl
Marcel Vrolijk
Verkoopadviseur

tel: +31102462806
e-mail:
vrolijk@kalfsbeekbmw.nl
Niels Brockhoff
Verkoopadviseur

tel: +31102462814
e-mail:
brockhoff@kalfsbeekmini.nl

After Sales

Koos Koning
Service Adviseur

tel: +31181409055
e-mail:
kooskoning@kalfsbeekbmw.nl
Patrick van Reijsen
Service Adviseur

tel: +31174291895
e-mail:
receptie-wateringen@kalfsbeekbmw.nl
Cor Noordam
Service Adviseur

tel: +31174291895
e-mail:
receptie-wateringen@kalfsbeekbmw.nl
Ed van Winden
After Sales Manager

tel: +31102462828
e-mail:
winden@kalfsbeekbmw.nl
Bert Ruijters
Service Adviseur

tel: +31102462825
e-mail:
receptie-schiedam@kalfsbeekbmw.nl
Arjan Zwinkels
After Sales Manager

tel: +31102462825
e-mail:
zwinkels@kalfsbeekbmw.nl
Maurice van Zandvliet
Service Adviseur

tel: +31102462825
e-mail:
receptie-schiedam@kalfsbeekbmw.nl

Zakelijk | Dealer Fleetmanagers

Guus Wageveld
Fleetsales Manager

tel: +31102462846
e-mail:
wageveld@kalfsbeekbmw.nl

Magazijn

Aad van Hulst
Parts Manager

tel: +31181409052
e-mail:
hulst@kalfsbeekbmw.nl
Theo Vijverberg
Parts Manager

tel: +31174291892
e-mail:
vijverberg@kalfsbeekbmw.nl
Paul Ripke
Parts Manager

tel: +31174291892
e-mail:
ripke@kalfsbeekbmw.nl
Erik Vlaardingerbroek
Parts Manager

tel: +31174291892
e-mail:
vlaardingerbroek@kalfsbeekbmw.nl
Perry Stolk
Parts Manager

tel: +31102462892
e-mail:
magazijn-schiedam@kalfsbeekbmw.nl
Peter de Jong
Parts Medewerker

tel: +31102462892
e-mail:
magazijn-schiedam@kalfsbeekbmw.nl
Mike Stracke
Parts Medewerker

tel: +31102462892
e-mail:
magazijn-schiedam@kalfsbeekbmw.nl

Kalfsbeek Klantenservice

John van der Eijk
Service Adviseur | Customer Contact Medewerker

tel: +31102462855
e-mail:
klantenservice@kalfsbeekbmw.nl
Serge van der Zwan
Service Adviseur | Customer Contact Medewerker

tel: +31102462855
e-mail:
klantenservice@kalfsbeekbmw.nl
Carlij Klok
Customer Contact Medewerker

tel: +31102462855
e-mail:
klantenservice@kalfsbeekbmw.nl
Ellen Verkroost
Customer Contact Medewerker

tel: +31102462855
e-mail:
klantenservice@kalfsbeekbmw.nl