ONS TEAM WATERINGEN

Sales

Gilbert de Veth
Commercieel Manager

tel: +31102462817
e-mail:
veth@kalfsbeekbmw.nl
Jaap van Pelt
Verkoopadviseur

tel: +31174291877
e-mail:
pelt@kalfsbeekbmw.nl
Erik-Jan Tielrooij
Verkoopadviseur

tel: +31174291876
e-mail:
tielrooij@kalfsbeekbmw.nl
Ron Toet
Verkoopadviseur

tel: +31174291874
e-mail:
toet@kalfsbeekbmw.nl
André van der Meer
Verkoopadviseur

tel: +31174291873
e-mail:
meer@kalfsbeekbmw.nl
 

Zakelijk

Guus Wageveld
Verkoopadviseur BMW | MINI

tel: +31102462802
e-mail:
brand@kalfsbeekbmw.nl
Marina Grabner
Verkoopadviseur MINI

tel: +31102462816
e-mail:
grabner@kalfsbeekbmw.nl

After Sales

Ed van Winden
After Sales Manager

tel: +31102462825
e-mail:
winden@kalfsbeekbmw.nl
Arjan Zwinkels
After Sales Coördinator

tel: +31102462825
e-mail:
zwinkels@kalfsbeekbmw.nl
Cor Noordam
Service Adviseur

tel: +31174291895
e-mail:
receptie-wateringen@kalfsbeekbmw.nl
John van der Eijk
Service Adviseur

tel: +31174291895
e-mail:
receptie-wateringen@kalfsbeekbmw.nl
Patrick van Reijsen
Service Adviseur

tel: +31174291895
e-mail:
receptie-wateringen@kalfsbeekbmw.nl
 

Magazijn

Erik Vlaardingerbroek
Parts Manager

tel: +31174291863
e-mail:
vlaardingerbroek@kalfsbeekbmw.nl
Paul Ripke
Parts Medewerker

tel: +31174291865
e-mail:
ripke@kalfsbeekbmw.nl
Theo Vijverberg
Parts Manager

tel: +31174291863
e-mail:
vijverberg@kalfsbeekbmw.nl
 

Custom Contact Center

Ellen Verkroost
Customer Contact medewerker

tel: +31102462828
e-mail:
klantenservice@kalfsbeekbmw.nl
Carlij Klok
Customer Contact medewerker

tel: +31102462828
e-mail:
klantenservice@kalfsbeekbmw.nl
Joke de Klerk
Customer Contact medewerker

tel: +31102462828
e-mail:
klantenservice@kalfsbeekbmw.nl